Pre vystavovateľov

NOMENKLATÚRA výstavy:

biopotraviny, potraviny pre celiatikov, makrobiotikov a vegetariánov, doplnkové preparáty výživy, liečivá kozmetika, čaje, oleje a tyčinky , liečivé kamene (energetické prívesky, náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene...),soľné a vonné lampy, , knihy a literatúra o zdraví, mandaly a iné obrazy, sviečky, feng-šuej pomôcky, relaxačná hudba, masážne pomôcky, ušné sviečky, moxy, biolampy, elektroakupunktúrne prístroje, ekologické čistiace prostriedky, ...

prístrojové analýzy zdravotného stavu a iné poradenstvá, astrológia, numerológia, veštenie, aurafoto, feng šuej poradenstvo, ...

 

Vstupné pre návštevníkov výstavy je  symbolické 1,- €,

pre držiteľov kupónov je vstup ZDARMA!

Deti vstup ZDARMA !

 

INFO PRE VYSTAVOVATEĽOV:

  • Výstavu navštívia hlavne obyvatelia mestskej časti Bratislava
  • Cena za 1 deň  za stôl (80 x 80 cm) a 2 stoličky na voľnej ploche: 40,-€
  • Za umiestnenie bannerov, poskytnutie tomboly, ... sú z ceny automaticky odpočítané zľavy
  • V prípade požiadavky ďalšieho stola alebo priestoru o rozmere 100 cm je cena 20,-€. Toto cenové zvýhodnenie neplatí, ak sa na dvoch stoloch podieľajú 2 firmy. Je zakázané rôznym spôsobom propagovať tovar, alebo činnosť inej osoby, či firmy, ktorá sa výstavy nezúčastňuje.
  • Uvedené ceny sú s DPH. Nie sme platcami DPH.
  • Faktúra bude vystavená do začatia akcie.

Ak vystavovateľov bude viac ako voľných stolov, uprednostníme tých, čo umiestnia banner tejto akcie na svoju stránku.

Banner si môžete prevziať   

 

V prípade hore uvedenej propagačnej spolupráce je možné požiadať o možnosť prednášania v malej sále. Prednáška nemá byť komerčná a poslucháč má byť obohatený o nové poznatky aj bez zakúpenia si produktu, alebo služby. Usporiadateľ prideľuje čas a dĺžku prednášky a môže žiadosť aj zamietnuť.

Prihláška TU !

 

Info o zabezpečení predpokladanej reklamy:

Reklama je zabezpečená v regionálnych médiách Bratislava, v TV Bratislava, rádia, časopis Vitalita, mesačník cielenej inzercie o zdraví vydaný spoločnosťou ICMS SK (10.000 výtlačkov bude koncom augusta vydaných zdarma na najväčšej výstave v Nitre na Agrokomplexe a 3000 výtlačkov bude k dispozícii zdarma v Bratislave) ,regionálny informačný  mesačník "Kam do mesta" Bratislava, plagáty DK Zrkadlový háj Petržalka, plagáty samotnej akcie, ktoré budú vyvesené mesiac pred akciou na verejných miestach v Petržalke. niekoľko tisíc letákov akcie , ktoré máme zabezpečené doručením do všetkých škôl aj škôlok  v Petržalke a niektorých škôl v Bratislave (iné mestské štvrte BA).