Informácie o nás

S myšlienkou zrealizovať projekt „Zdravý svet očami detí“, ktorý by mal poukázať na to, že  práve rodičia majú základný kľúč k zdraviu svojich detí a celej rodiny, som sa veľmi dlho zahrávala.

 

Onedlho budú tomu dva roky, čo som od mojej „onkologičky“ počula najkrajšiu vetu na svete : „Ste zdravá!“. Áno. Prekonala som rakovinu hrubého čreva. A práve v tom čase som si viac uvedomovala, že pokiaľ nie sme zdraví, naše plány, predsavzatia, túžby, náš život, je nanič.

           

Už počas choroby, aj keď nepriamo, som sa podieľala na akciách zdravého životného štýlu, kde som zistila, že máme málo, alebo dokonca nemáme vôbec bližšie informácie ohľadom zdravia. A o tom je aj môj projekt. Zaujímavé prednášky, výstavy spojené s predajom, poradenstvo, zábavný a poučný program pre deti.

 

            A keďže detí sú budúcnosť tohto sveta, je nutné s touto myšlienkou pracovať stále hlbšie a ja urobím všetko preto, aby projekt „Zdravý svet očami detí“ sa dostal v čo najkratšom čase do povedomia detí a ich rodičov.

 

Vaša Katka

 

 

Bližšie kontakty nájdete na tomto webe. KONTAKT

Naši užívatelia

Medzi našich cieľových užívateľov patria rodičia detí, ktorým záleží na zdraví celej rodiny. Všetci priaznivci zdravia a zdravého životného štýlu.

Na týchto stránkach majú naši priaznivci možnosť dozvedieť sa viac informácií o akciách, ktoré budem uskutočňovať počas celej doby. 

Týmto si dovoľujem poďakovať všetkým, ktorí sa podiaľali nielen dnes , ale aj v minulosti na akciách o zdraví. Ďakujem všetkým .

Poďakovanie zo srdca TU!

 

História projektu - "Zdravý svet očami detí"

Projekt "Zdravý svet očami detí" vznikol v minulosti. Hlavným mezníkom tohto projektu bola skutočnosť, že práve rodičia majú základný kľúč k zdraviu svojich detí a celej rodiny.